Веб-дизайн, розробка сайтів та інтернет-магазинів. Розкрутка і розстрочка оплати!

Грамотний веб-майстер знає, що в розробці сайту функціонал займає не останнє місце. Так, це саме те, що дозволить оновлювати і розвивати сайт надалі.

Але саме дизайн сайту безпосередньо визначає – залишиться потенційний клієнт на вашому ресурсі або ж покине його, ледь побачивши головну сторінку. Успішність проекту залежить від якості дизайну, тому дизайн-макети особливо важливі. Адже спочатку ми бачимо, оцінюємо, і тільки після цього переходимо до використання того, що бачимо перед собою.

Якісний сайт повинен зацікавити і здивувати так, щоб кожен відвідувач сайту подумав «Ого, які молодці!».

Ваш сайт – це ваш представник, ваша візитна картка, ваш пропуск у світ широких можливостей. Клієнт повинен побачити, що Ви серйозно ставитеся до роботи і що з вами легко і зручно співпрацювати.

Тому, якщо Ви збираєтесь відкрити свію справу в інтернеті, ми розробимо для Вас індивідуальний привабливий бізнес-дизайн або створимо особливий креативний дизайн для будь-якого іншого проекту.

Вибираючи співпрацю з веб-студією «ДіСайт», ви отримуєте відповідальний підхід до виконання поставленого завдання, досвід, знання та вміння напрацьовані роками.

У процесі роботи ми приділяємо увагу абсолютно всім деталям.

Так, прототип дизайну (інакше – макет) може бути опрацьований окремо від складання технічного завдання. Він визначає фактичне розташування елементів на сторінках вашого сайту.

У світі дизайну сайтів відомі випадки, коли дизайнери, що не володіють необхідними навичками в належній мірі, видавали своїм замовникам в якості готового матеріалу такі дизайни, які згодом неможливо було зверстати. Щоб виключити подібне, ми застосовуємо у своїй роботі знання про модульні сітки.

Модульні сітки – це схематична розбивка полотна сайту на логічні блоки.

Модульна сітка допомагає верстати сайт в HTML. Нехтування використанням в роботі модульної сітки допускається у створенні тільки мінімалістічних сайтів з обмеженим набором функцій, але якщо ж ваш майбутній сайт – це величезний ресурс, який буяє функціями, то застосування модульної сітки просто необхідно.

Вона дозволяє позиціонувати всі елементи з абсолютною точністю і акуратністю.

І головний аргумент на користь використання модульної сітки полягає в тому, що вона допомагає прийняти і зрозуміти основну ідею замовника – вона дозволяє уникнути непорозумінь і розбіжностей при подальшому складанні технічного завдання.

Поганий той “дизайнер”, який погано розбирається у верстці, адже в такому випадку будь-які його “​​розробки” будуть виглядати кострубато і не зможуть функціонувати належним чином.

Велику увагу приділяємо в своїй роботі також типографіці.

Типографіка – це графічне оформлення тексту за допомогою верстки з використанням певних правил для конкретної мови.

Досить часто до нас звертаються замовники, щоб замовити дизайн сайту, надаючи не зовсім якісну поліграфію – зображення.

Через неякісні зображення можуть звестися нанівець всі розробки дизайнера. Тому, щоб виключити подібну можливість, застосовуються методи технічного дизайну – це домальовування, обробка, промальовування підготовлених вами зображень, які в подальшому будуть використані в створенні дизайну.

Також ви можете скористатися послугою фотозйомки для сайту. Вона буде потрібною, якщо сайт представляє товари, які необхідно показати в кращому світлі. Якісні фотографії – саме те, що допоможе в цьому випадку.

Також фотозйомка необхідна для представлення інтер’єру компанії, співробітників і багато чого іншого. Тут обов’язково необхідно використання професійної апаратури, так як від якості готових фотографій може залежати те, як поставляться до вас відвідувачі сайту.

Фотозйомка може бути:

Предметною – зйомка товарів для Інтернет-магазину;

Портретною – зйомка співробітників компанії;

Интерьерной – зйомка загального дизайну компанії, фасадів тощо.

Звертаючись в нашу компанію, ви гарантовано отримує якісний результат, відмінні дизайн-макети, що втілюють вашу задумку. Природно, якщо ви націлені на це. Спільна співпраця передбачає взаємовигідний процес, повний віддачі і бажання.

У встановлені Вами розумні терміни, фахівці «ДіСайт» створять привабливий дизайн для вашого сайту.

Вартість безпосередньо визначається вашою ідеєю – але в кожному разі, ціни повністю відповідають кон’юнктурі ринку, бо ми не завищуємо ціну, ми працюємо чесно.

Примітка: Якщо після остаточного узгодження дизайну з замовником та початку розробки сайту під затверджений дизайн, замовник передумає і побажає його повністю змінити, то створення нового дизайну для проекту коштуватиме додатково 300 гривень до вартості проекту. Тому просимо Вас ставитися до дизайну серйозно.

Рекомендуем Веб-студию «Диcайт» как профессионалов с большой буквы! Мы находимся в г. Киеве, а Дисайт в Херсоне! Мы беспокоились, как мы сможем работать на расстоянии, но наши переживания были напрасными. Так как нам быстро отвечали на наши письма с подробным описанием, плюс по первому звонку вносили наши поправки! Вывод один, нет никакой разницы в каком городе вы находитесь, вы все равно получите на 100% качественный сайт! Спасибо вам за ваш профессионализм и демократические цены на ваши услуги.


Сайт о кредитах «Dengi-v-Kredit.in.ua»

Благодарю вас за вашу профессиональную работу по выполнению редизайна нашего сайта. Выполнением остался очень доволен, до этого обращался не в одну компанию и сроки выполнения редизайна сайта у них от 2-ух недель до месяца, а у других цены очень дорогие. Лишь только в WEB-cтудия «ДиСайт» я получил сочетание доступной цены и хорошего качества сервиса. Особенно хочу отметить сотрудника Веб-дизайнера Андрея, за его вежливость, ответственный подход к работе и высокий уровень профессионализма! Рекомендую их тем, кто ценит время, свои деньги и качество!


Юрий
«CleaningServices»

Сайт розроблено дуже швидко, оперативно і якісно! Крім того, виконавець надає необхідну підтримку і консультацію для роботи сайту. Дякую, буду надалі звертатись за Вашими послугами та радити іншим.


Володимир
Витяг.com.ua

Я выбрала вашу веб-студию потому, что мне понравились созданные сайты в Вашем портфолио и еще меня привлекли новогодние скидки. И я рада, что не ошиблась. Сайт по моему заказу был создан оперативно, всего за 5 дней, и 30 декабря все было готово. Разработчики смогли уловить нужный стиль и сделали навигацию по сайту более понятной. А дизайн превзошел все ожидания! Спасибо большое, это настоящий подарок на Новогодние праздники!


Александра

Руководство интернет-магазина «Fonte» выражает огромную благодарность сотрудникам веб студии «Диcайт» за качественную реализацию наших идей и пожеланий. Работы по созданию и продвижению нашего магазина были выполнены в оговоренные сроки, а его оригинальный дизайн ежедневно привлекает новых посетителей. Отдельное спасибо Вам за оперативную поддержку и обслуживание сайта в течение уже довольно длительного времени сотрудничества. Рекомендуем всем!


Интернет-магазин «Fonte»