Веб-cтудія «ДіСайт»

Веб-дизайн, розробка сайтів та інтернет-магазинів. Розкрутка і розстрочка оплати!

Ми пропонуємо послуги по створенню яскравого, привабливого дизайну і розробці сайтів будь-якої складності. Дизайн – перше, що бачить відвідувач, коли заходить на Ваш сайт, і часто саме дизайн допомагає зробити звичайного користувача Вашим постійним клієнтом.

Якщо Ви вирішили замовити сайт, це означає вихід на новий рівень, тому що сайт – це не просто інтернет-сторінка, на якій є інформація про вашу компанію та її адреса і телефон. Сайт – це потужний інструмент, який допоможе Вам вийти за рамки і розширити сферу Вашої діяльності на безмежні простори Інтернету. Це так само важливо і необхідно для організації, як мати власну назву, логотип або бренд, які виділяють її серед багатьох інших.

Створення сайтів для студії «ДіСайт» – це не просто робота, яка буде виконана з блиском. Це творча робота, що вимагає почуття стилю, креативного мислення і, звісно, якісних ідей. Серйозний і індивідуальний підхід до кожного замовлення – це головний принцип в роботі студії, на який ми завжди орієнтуємося, гарантуючи високу якість результату. У своїх роботах ми знаходимо прості та ефективні рішення завдань, які перед нами ставлять замовники. Результат – задоволений клієнт і сайт з неповторним дизайном, яким можна пишатися.

Розроблені нами сайти вирізняються ергономічністю та технічної завершеністю: ви не побачите непотрібних сторонніх текстів, які захаращують видимість і ускладнюють сприйняття інформації для його відвідувачів. Деталі оформлення не будуть потворно “вилазити” за межі своїх форм. А завдяки адаптивній верстці, всі наші сайти підлаштовуються навіть під смартфони і планшети. Для цього ми багаторазово перевіряємо функціонал кожного розробленого сайту декількома браузерами: Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome і Internet Explorer, на різних роздільних здатностях моніторів, а також на екранах смартфонів.

Всі проекти ми виконуємо повністю: від розробки дизайну або логотипу, до готового зверстаного сайту “під ключ”. Можливо також створення унікальних тем оформлення (шаблонів) для таких CMS: Opencart, Drupal, WordPress, Joomla, Blogger и DotNetNuke. Якщо у Вас вже встановлена ​​одна з цих CMS, але ви хотіли б змінити дизайн свого сайту, звертайтесь до нас!

Ми настільки впевнені в якості своїх послуг, що можемо запропонувати вам оплатити замовлення сайту в розстрочку! При цьому ми даємо гарантію 6 місяців на розроблений нами продукт. Тобто, якщо протягом півроку після запуску сайту виявляться технічні неполадки, ми усунемо їх абсолютно безкоштовно!

Дізнатися ціни на розробку сайтів можна тут>>

Отзывы

Рекомендуем Веб-студию «Диcайт» как профессионалов с большой буквы! Мы находимся в г. Киеве, а Дисайт в Херсоне! Мы беспокоились, как мы сможем работать на расстоянии, но наши переживания были напрасными. Так как нам быстро отвечали на наши письма с подробным описанием, плюс по первому звонку вносили наши поправки! Вывод один, нет никакой разницы в каком городе вы находитесь, вы все равно получите на 100% качественный сайт! Спасибо вам за ваш профессионализм и демократические цены на ваши услуги.


Сайт о кредитах «Dengi-v-Kredit.in.ua»

Благодарю вас за вашу профессиональную работу по выполнению редизайна нашего сайта. Выполнением остался очень доволен, до этого обращался не в одну компанию и сроки выполнения редизайна сайта у них от 2-ух недель до месяца, а у других цены очень дорогие. Лишь только в WEB-cтудия «ДиСайт» я получил сочетание доступной цены и хорошего качества сервиса. Особенно хочу отметить сотрудника Веб-дизайнера Андрея, за его вежливость, ответственный подход к работе и высокий уровень профессионализма! Рекомендую их тем, кто ценит время, свои деньги и качество!


Юрий
«CleaningServices»

Сайт розроблено дуже швидко, оперативно і якісно! Крім того, виконавець надає необхідну підтримку і консультацію для роботи сайту. Дякую, буду надалі звертатись за Вашими послугами та радити іншим.


Володимир
Витяг.com.ua

Я выбрала вашу веб-студию потому, что мне понравились созданные сайты в Вашем портфолио и еще меня привлекли новогодние скидки. И я рада, что не ошиблась. Сайт по моему заказу был создан оперативно, всего за 5 дней, и 30 декабря все было готово. Разработчики смогли уловить нужный стиль и сделали навигацию по сайту более понятной. А дизайн превзошел все ожидания! Спасибо большое, это настоящий подарок на Новогодние праздники!


Александра

Руководство интернет-магазина «Fonte» выражает огромную благодарность сотрудникам веб студии «Диcайт» за качественную реализацию наших идей и пожеланий. Работы по созданию и продвижению нашего магазина были выполнены в оговоренные сроки, а его оригинальный дизайн ежедневно привлекает новых посетителей. Отдельное спасибо Вам за оперативную поддержку и обслуживание сайта в течение уже довольно длительного времени сотрудничества. Рекомендуем всем!


Интернет-магазин «Fonte»