Веб-дизайн, розробка сайтів та інтернет-магазинів. Розкрутка і розстрочка оплати!

Якщо власники сайтів хочуть бути попереду конкурентів, вони повинні стежити за розвитком і новими тенденціями в області веб-дизайну та поведінки користувачів.

Останнім часом оновились багато серйозних сайтів: їх розробники почали використовувати адаптивну верстку, плаский дизайн, запровадили прокрутку в межах однієї сторінки замість поділу матеріалу на кілька сторінок, а також застосували інші сучасні прийоми й технології веб-дизайну.

Однак, сайт повинен працювати і приваблювати людей постійно, утримувати їх якомога довше на своїх сторінках, а досягти цього неможливо без аналізу поведінки відвідувачів і поліпшення зручності його використання.

Одним із методів збору даних про поведінку людей на сайті є Айтрекінг. За допомогою спеціально розробленого пристрою – айтрекера – відслідковується рух очей людини, що переглядає сайт. У результаті дослідники отримують більш повну інформацію про те, в якій послідовності людина вивчає різні елементи сайту, яким деталям приділяє більше уваги, а яким менше. Подальший аналіз цієї інформації допомагає зрозуміти, як зробити сайт ще зручнішим для людей і як правильно використовувати дизайн для управління увагою відвідувачів.

За результатами досліджень, фахівці агентства Single Grain і сервісу Crazy Egg підготували інфографіку про айтрекінг з корисними порадами щодо оптимізації дизайну сайту. Нижче представлена ​​інфографіка досліджень і рекомендації.

(Щоб збільшити зображення, натисніть на нього).

eyetracking (1)eyetracking (2)eyetracking (3)

Тут показано, що більшість відвідувачів демонструють F- та E-подібну модель перегляду сайту. Також говориться про те, що 80% відвідувачів, перебуваючи на сайті, витрачають 80% часу на перегляд верхньої частини сторінки або тієї частини, яку можна бачити без прокрутки вниз. До того ж, 69% часу відвідувачі дивляться на ліву частину сторінки.

Увагу привертають спочатку великі зображення, а права частина сторінки, як правило, залишається «сліпою зоною». При перегляді тексту на сайті також помічена цікава особливість: грамотні й освічені люди більш уважно читають текст, а малограмотні просто пробігають по ньому очима.

Логотипи, розміщені зліва, вгорі сайту, запам’ятовуються краще. Розташування найбільш часто використовуваних кнопок або посилань поруч між собою значно покращує зручність використання і прискорює виконання завдань на сайті.

Метою хорошого веб-дизайну є можливість швидкої взаємодії відвідувачів з сайтом, зрозуміла навігація, задоволеність і бажання людей знову повернутися на сайт.

В останній частині інфографіки наводяться корисні поради по дизайну для сайту:

  • логотип повинен знаходитися зліва; при цьому рекламний банер вгорі не повинен від нього відволікати;
  • важлива інформація має бути в лівій частині веб-сторінок;
  • навігацію краще розташувати вгорі або ліворуч;
  • при проектуванні макету сайту зверніть увагу на F- та E-моделі перегляду контенту відвідувачами;
  • найважливішу інформацію краще включити в перші 2-3 абзаци на сторінці;
  • не варто розміщувати на сторінці занадто багато тексту.

Рекомендуем Веб-студию «Диcайт» как профессионалов с большой буквы! Мы находимся в г. Киеве, а Дисайт в Херсоне! Мы беспокоились, как мы сможем работать на расстоянии, но наши переживания были напрасными. Так как нам быстро отвечали на наши письма с подробным описанием, плюс по первому звонку вносили наши поправки! Вывод один, нет никакой разницы в каком городе вы находитесь, вы все равно получите на 100% качественный сайт! Спасибо вам за ваш профессионализм и демократические цены на ваши услуги.


Сайт о кредитах «Dengi-v-Kredit.in.ua»

Благодарю вас за вашу профессиональную работу по выполнению редизайна нашего сайта. Выполнением остался очень доволен, до этого обращался не в одну компанию и сроки выполнения редизайна сайта у них от 2-ух недель до месяца, а у других цены очень дорогие. Лишь только в WEB-cтудия «ДиСайт» я получил сочетание доступной цены и хорошего качества сервиса. Особенно хочу отметить сотрудника Веб-дизайнера Андрея, за его вежливость, ответственный подход к работе и высокий уровень профессионализма! Рекомендую их тем, кто ценит время, свои деньги и качество!


Юрий
«CleaningServices»

Сайт розроблено дуже швидко, оперативно і якісно! Крім того, виконавець надає необхідну підтримку і консультацію для роботи сайту. Дякую, буду надалі звертатись за Вашими послугами та радити іншим.


Володимир
Витяг.com.ua

Я выбрала вашу веб-студию потому, что мне понравились созданные сайты в Вашем портфолио и еще меня привлекли новогодние скидки. И я рада, что не ошиблась. Сайт по моему заказу был создан оперативно, всего за 5 дней, и 30 декабря все было готово. Разработчики смогли уловить нужный стиль и сделали навигацию по сайту более понятной. А дизайн превзошел все ожидания! Спасибо большое, это настоящий подарок на Новогодние праздники!


Александра

Руководство интернет-магазина «Fonte» выражает огромную благодарность сотрудникам веб студии «Диcайт» за качественную реализацию наших идей и пожеланий. Работы по созданию и продвижению нашего магазина были выполнены в оговоренные сроки, а его оригинальный дизайн ежедневно привлекает новых посетителей. Отдельное спасибо Вам за оперативную поддержку и обслуживание сайта в течение уже довольно длительного времени сотрудничества. Рекомендуем всем!


Интернет-магазин «Fonte»