Веб-дизайн, розробка сайтів та інтернет-магазинів. Розкрутка і розстрочка оплати!

Яким би гарним і функціональним не був Ваш сайт, він не зможе принести прибуток, якщо не отримає цільову аудиторію. Багато користувачів стануть Вашими клієнтами, тільки якщо знайдуть в мережі посилання або банер на Ваш сайт.

Наша веб-студія окрім розробки сайтів займається також їх пошуковим просуванням і розкруткою. Це доступний і порівняно дешевий вид реклами в інтернеті, який орієнтується на ваших цільових відвідувачів і допоможе Вам отримати найбільш зацікавлених клієнтів.

17 типів контенту, які полюбляє GoogleСпочатку ми проводимо оптимізацію сайту в цілому, робимо полегшену навігацію, наповнюємо сторінки оптимізованими текстами. Без цього етапу розкрутка сайтів втрачає всякий сенс, адже у кожної пошукової системи є свої вимоги до змісту сторінок, які необхідно врахувати.

Потім ми вручну додаємо сайт в основні пошукові системи і проганяємо його по решті інтернет-каталогів, що є обов’язковим етапом розкрутки сайтів.

Іноді цього вже буває достатньо для того, щоб сайт придбав достатній індекс цитованості та підняв свій PageRank в Google.

Якщо ж Ваш сайт вступає по пошукових запитах в конкуренцію з величезною кількістю сторінок в мережі, тоді потрібні більш інтенсивні методи розкрутки сайту. У такому випадку Вам потрібно зібрати список бажаних пошукових запитів, а ми проведемо їх аналіз і запропонуємо рішення для досягнення результату.

Виконуючи розкрутку сайту, ми не використовуємо так звані “чорні методи”: розміщення в лінкатори, обман пошукових роботів (дорвеі), розміщення на сайті будь-яких модулів, що впливають на ранжування посилань, надлишкове наповнення ключовими словами текстів сайту, спам форумів і гостьових, спамерські розсилки по поштових скриньках та інші методи, що негативно впливають на рейтинг сайту в пошукових системах.

Вартість послуг з просування сайтів ви зможете дізнатися на сторінці «Просування сайтів».

Рекомендуем Веб-студию «Диcайт» как профессионалов с большой буквы! Мы находимся в г. Киеве, а Дисайт в Херсоне! Мы беспокоились, как мы сможем работать на расстоянии, но наши переживания были напрасными. Так как нам быстро отвечали на наши письма с подробным описанием, плюс по первому звонку вносили наши поправки! Вывод один, нет никакой разницы в каком городе вы находитесь, вы все равно получите на 100% качественный сайт! Спасибо вам за ваш профессионализм и демократические цены на ваши услуги.


Сайт о кредитах «Dengi-v-Kredit.in.ua»

Благодарю вас за вашу профессиональную работу по выполнению редизайна нашего сайта. Выполнением остался очень доволен, до этого обращался не в одну компанию и сроки выполнения редизайна сайта у них от 2-ух недель до месяца, а у других цены очень дорогие. Лишь только в WEB-cтудия «ДиСайт» я получил сочетание доступной цены и хорошего качества сервиса. Особенно хочу отметить сотрудника Веб-дизайнера Андрея, за его вежливость, ответственный подход к работе и высокий уровень профессионализма! Рекомендую их тем, кто ценит время, свои деньги и качество!


Юрий
«CleaningServices»

Сайт розроблено дуже швидко, оперативно і якісно! Крім того, виконавець надає необхідну підтримку і консультацію для роботи сайту. Дякую, буду надалі звертатись за Вашими послугами та радити іншим.


Володимир
Витяг.com.ua

Я выбрала вашу веб-студию потому, что мне понравились созданные сайты в Вашем портфолио и еще меня привлекли новогодние скидки. И я рада, что не ошиблась. Сайт по моему заказу был создан оперативно, всего за 5 дней, и 30 декабря все было готово. Разработчики смогли уловить нужный стиль и сделали навигацию по сайту более понятной. А дизайн превзошел все ожидания! Спасибо большое, это настоящий подарок на Новогодние праздники!


Александра

Руководство интернет-магазина «Fonte» выражает огромную благодарность сотрудникам веб студии «Диcайт» за качественную реализацию наших идей и пожеланий. Работы по созданию и продвижению нашего магазина были выполнены в оговоренные сроки, а его оригинальный дизайн ежедневно привлекает новых посетителей. Отдельное спасибо Вам за оперативную поддержку и обслуживание сайта в течение уже довольно длительного времени сотрудничества. Рекомендуем всем!


Интернет-магазин «Fonte»