Веб-дизайн, розробка сайтів та інтернет-магазинів. Розкрутка і розстрочка оплати!

Більшість відомих компаній і організацій вже давно прийшли до висновку, що мати власний сайт в мережі Інтернет просто необхідно, у тому числі і для швидкого розвитку бізнесу. Однак часто дизайн та розробка веб-сайтів помилково довіряється любителям або новачкам. Це відбувається через їх обіцянки зробити роботу швидко та недорого. Однак сайти, виготовлені непрофесіоналами, як правило, містять лише логотипи, досить нудне описання та контактну інформацію фірми. При цьому їх скромний функціонал абсолютно не здатний виконувати більшість тих завдань, для яких вони і були задумані.

Самостійна розробка свого сайту також має свої недоліки. Безліч труднощів такої роботи полягають у відсутності досвіду і недостатньому знанні веб-програмування. Вчитися всім тонкощам під час роботи над сайтом – довгий і трудомісткий процес. Недосвідченій людині потрібно не менше шести місяців, щоб довести сайт до логічного завершення. А якщо у Вас до того ж є інші важливі справи або напружений графік роботи, то, витративши багато часу і сил на свій сайт, Ви навряд чи будете задоволені результатом. Тому що він не зможе перевершити сайти конкурентів, які не економили грошей для оплати послуг веб-студіям і тому займають провідні позиції в пошукових результатах. Отже, якщо порівняти зекономлені гроші при самостійному створенні сайту, з витраченим на це часом і результатом, то стане очевидно, що швидше і надійніше було б звернутися до фахівців. Тому ми закликаємо Вас не робити помилок в самому початку проекту. Не варто втрачати дорогоцінний час, намагаючись створити веб-ресурс самостійно, так само як і не варто даремно втрачати гроші, довірившись недосвідченим новачкам, що обіцяють дешевий результат всього за кілька днів.

Всім відомо, що швидко – це не завжди якісно. Створення гарного якісного сайту в професійній веб-студії зазвичай триває приблизно від тижня до місяця, залежно від вимог замовника та складності робіт. За цей час спеціально для Вашого сайту ми розробимо гарний унікальний дизайн, виконаємо програмування функціоналу, проведемо настройку відповідно до Ваших вимог та кілька разів протестуємо результат.

Багатьом здається, що якщо замовити сайт у веб-студії, то це потягне за собою великі фінансові витрати. Однак, це відноситься не до всіх студій. У нашій команді співробітників небагато, однак всі вони досвідчені та легко справляються з широким спектром своїх обов’язків. Тому ми можемо собі дозволити не підвищувати ціни за свої послуги, щоб утримувати армію дизайнерів із 30 осіб. Ось чому у нас цілком прийнятні ціни, у порівнянні з більшістю інших веб-студій.

Замовити веб-сайт Ви можете заповнивши спеціальну форму або зв’язавшись із нами будь-яким зручним для Вас способом.

Рекомендуем Веб-студию «Диcайт» как профессионалов с большой буквы! Мы находимся в г. Киеве, а Дисайт в Херсоне! Мы беспокоились, как мы сможем работать на расстоянии, но наши переживания были напрасными. Так как нам быстро отвечали на наши письма с подробным описанием, плюс по первому звонку вносили наши поправки! Вывод один, нет никакой разницы в каком городе вы находитесь, вы все равно получите на 100% качественный сайт! Спасибо вам за ваш профессионализм и демократические цены на ваши услуги.


Сайт о кредитах «Dengi-v-Kredit.in.ua»

Благодарю вас за вашу профессиональную работу по выполнению редизайна нашего сайта. Выполнением остался очень доволен, до этого обращался не в одну компанию и сроки выполнения редизайна сайта у них от 2-ух недель до месяца, а у других цены очень дорогие. Лишь только в WEB-cтудия «ДиСайт» я получил сочетание доступной цены и хорошего качества сервиса. Особенно хочу отметить сотрудника Веб-дизайнера Андрея, за его вежливость, ответственный подход к работе и высокий уровень профессионализма! Рекомендую их тем, кто ценит время, свои деньги и качество!


Юрий
«CleaningServices»

Сайт розроблено дуже швидко, оперативно і якісно! Крім того, виконавець надає необхідну підтримку і консультацію для роботи сайту. Дякую, буду надалі звертатись за Вашими послугами та радити іншим.


Володимир
Витяг.com.ua

Я выбрала вашу веб-студию потому, что мне понравились созданные сайты в Вашем портфолио и еще меня привлекли новогодние скидки. И я рада, что не ошиблась. Сайт по моему заказу был создан оперативно, всего за 5 дней, и 30 декабря все было готово. Разработчики смогли уловить нужный стиль и сделали навигацию по сайту более понятной. А дизайн превзошел все ожидания! Спасибо большое, это настоящий подарок на Новогодние праздники!


Александра

Руководство интернет-магазина «Fonte» выражает огромную благодарность сотрудникам веб студии «Диcайт» за качественную реализацию наших идей и пожеланий. Работы по созданию и продвижению нашего магазина были выполнены в оговоренные сроки, а его оригинальный дизайн ежедневно привлекает новых посетителей. Отдельное спасибо Вам за оперативную поддержку и обслуживание сайта в течение уже довольно длительного времени сотрудничества. Рекомендуем всем!


Интернет-магазин «Fonte»