Веб-дизайн, розробка сайтів та інтернет-магазинів. Розкрутка і розстрочка оплати!

Створення сайту – це справа, яка має бути довірена професіоналам. Наступним важливим етапом є його технічна підтримка.

Проблема, яка дуже часто зустрічається сьогодні – це компанії, які замовляють сайти і йдуть у вільне плавання, вважаючи, що тепер, маючи готовий веб-ресурс, вони можуть все. Насправді вони помиляються. Адже технічна підтримка, подальше ведення сайту – завдання набагато досить трудомістке, як і його первісна розробка. Звідси сам собою напрошується висновок – довіряйте професіоналам, ввіряючи їм свої інтернет-майданчики, якщо ваша мета – успіх.

Одне очевидно: хтось може покластися на свої власні сили, але чи завжди можна впоратися з проблемою, навіть незнайомою, в лічені секунди? Для тих же, хто професійно займається сайтами, навіть складна проблема, яка поставить любителя в глухий кут, виявиться лише ще одним завданням на короткий час.

Економити на технічній підтримці сайту не тільки неправильно, а й небезпечно – позбувшись сайту, можна втратити й бізнес. А для початкових проектів, які ще не стали достатньо відомими широкій публіці, це буде особливо актуально – поки сайт «стоїть», він не працює, немає просування – немає роботи. Навряд чи комусь це сподобається, чи не так? Зрозуміло, відповіддю буде тільки тверде «Ні», і в цьому немає нічого дивного.

Технічна підтримка сайтів, а також їх оновлення, необхідні для поліпшення надійності сайту. Передавши свій сайт в руки професіоналів, ви зможете полегшено зітхнути, адже тепер вам більше не потрібно турбуватися за безпеку і надійність веб-ресурсів – тепер вони в надійних руках.

Технічна підтримка – це гарантія того, що сайт буде працювати, функціонуючи належним чином.

Технічна підтримка включає в себе:

 • Відновлення сайту у випадку непередбачених технічних збоїв.
 • Резервне копіювання сайту.
 • Управління поштовим клієнтом.
 • Виявлення збоїв у роботі сторінки.
 • Додавання/заміна контенту сайту, графічної інформації.
 • Додавання/зміна можливостей функціоналу сайту.
 • Антивірусний захист сайту, видалення шкідливого коду.
 • Ведення та організація хостингу.
 • Консультування з питань роботи інтернет-майданчика.

Ваш сайт завжди буде під повним контролем, в чому вам не доведеться сумніватися! Плюс до цього – особистий менеджер, який завжди на зв’язку. З ним можна обговорити ті чи інші питання, які можуть у вас виникнути.

Багато людей впевнені, що їм не знадобиться технічна підтримка сайту – він працює у них безперебійно вже кілька місяців, а то й цілий рік, виходить, нічого з ним не станеться і в подальшому. Зрозуміло, так думати помилково – ніщо в цьому світі не вічне, і ризик того, що в сайт буде вбудований шкідливий код, з кожним днем лише зростає.

Не варто сподіватися на щасливий випадок – довірте справу професіоналам і ваш сайт не накаже довго жити!

Також, окрім підтримки, існує оновлення сайтів, яке дозволяє додати контент на сайт, замінивши його на більш свіжий. Студія «ДіСайт» легко впорається і з цим завданням, так само як і з іншими вищевказаними.

Які переваги отримує власник сайту, який замовив у нас технічну підтримку?

 1. Сайт точно виконує свої функції належним чином.
 2. Інформація, викладена на сайті, завжди актуальна.
 3. Постійна працездатність сайту.
 4. Сайт без проблем індексується пошуковими системами
 5. Приплив відвідувачів – потенційних клієнтів на сайт.

Як підсумковий результат – збільшення продажів, популярність сайту в інтернеті та прибуток!

Рекомендуем Веб-студию «Диcайт» как профессионалов с большой буквы! Мы находимся в г. Киеве, а Дисайт в Херсоне! Мы беспокоились, как мы сможем работать на расстоянии, но наши переживания были напрасными. Так как нам быстро отвечали на наши письма с подробным описанием, плюс по первому звонку вносили наши поправки! Вывод один, нет никакой разницы в каком городе вы находитесь, вы все равно получите на 100% качественный сайт! Спасибо вам за ваш профессионализм и демократические цены на ваши услуги.


Сайт о кредитах «Dengi-v-Kredit.in.ua»

Благодарю вас за вашу профессиональную работу по выполнению редизайна нашего сайта. Выполнением остался очень доволен, до этого обращался не в одну компанию и сроки выполнения редизайна сайта у них от 2-ух недель до месяца, а у других цены очень дорогие. Лишь только в WEB-cтудия «ДиСайт» я получил сочетание доступной цены и хорошего качества сервиса. Особенно хочу отметить сотрудника Веб-дизайнера Андрея, за его вежливость, ответственный подход к работе и высокий уровень профессионализма! Рекомендую их тем, кто ценит время, свои деньги и качество!


Юрий
«CleaningServices»

Сайт розроблено дуже швидко, оперативно і якісно! Крім того, виконавець надає необхідну підтримку і консультацію для роботи сайту. Дякую, буду надалі звертатись за Вашими послугами та радити іншим.


Володимир
Витяг.com.ua

Я выбрала вашу веб-студию потому, что мне понравились созданные сайты в Вашем портфолио и еще меня привлекли новогодние скидки. И я рада, что не ошиблась. Сайт по моему заказу был создан оперативно, всего за 5 дней, и 30 декабря все было готово. Разработчики смогли уловить нужный стиль и сделали навигацию по сайту более понятной. А дизайн превзошел все ожидания! Спасибо большое, это настоящий подарок на Новогодние праздники!


Александра

Руководство интернет-магазина «Fonte» выражает огромную благодарность сотрудникам веб студии «Диcайт» за качественную реализацию наших идей и пожеланий. Работы по созданию и продвижению нашего магазина были выполнены в оговоренные сроки, а его оригинальный дизайн ежедневно привлекает новых посетителей. Отдельное спасибо Вам за оперативную поддержку и обслуживание сайта в течение уже довольно длительного времени сотрудничества. Рекомендуем всем!


Интернет-магазин «Fonte»