Веб-дизайн, розробка сайтів та інтернет-магазинів. Розкрутка і розстрочка оплати!

Коли створюється компанія, зазвичай організатори думають лише про її назву. З одного боку це правильно. Але існує приказка, яка говорить: «Зображення варте тисячі слів». У даній ситуації все точно так само. Багато людей погано сприймають назви і у величезному потоку фірм-одноденок з кричущими назвами вони плутаються. Для вирішення цієї проблеми необхідно щось більше, таке що привертає увагу і викликає повагу. Компанія, яка дорожить своєю репутацією і прагне домогтися успіху, повинна мати у своєму арсеналі не тільки назву, а й логотип.

Обличчя компанії – це її фірмовий стиль. Від назви, логотипу та бренду залежить все – сьогодення і майбутнє – успішний бізнес, популярність, кількість клієнтів та їх довіра. Фірмовий стиль включає в себе розробку образу компанії – її бренду, логотипу, фірмових кольорів і шрифтів, а також подальше виробництво рекламної та сувенірної продукції, наприклад: буклети, брошури, листівки, флаєри тощо.

Для чого ж необхідні всі ці умовності?

Все дуже просто. Істина полягає у відомій всім приказці «зустрічають по одежі». Саме тому, щоб залучити потенційного клієнта і вже на першому етапі зарекомендувати себе з кращого боку, потрібно мати відмітні візуальні характеристики. Адже логотип назавжди залишиться особливим знаком, який буде приносити славу компанії.

Вдалий логотип – це та база, за допомогою якої можливе активне просування компанії не тільки в Інтернеті, але і в пресі, по телебаченню, на різних носіях зовнішньої реклами (листівки, буклети, банери, сувенірна та рекламна продукція).

Розробка логотипу – справа складна, і ставитися до неї варто з усією відповідальністю. Довірте справу професіоналам, і вони створять те, що у них виходить найкраще – логотип, який допоможе зробити вашу компанію яскравішою. Витрачені гроші обов’язково окупляться – адже тепер цільова аудиторія буде дізнаватися вас, і дізнаватися з хорошого боку.

Сьогодні людина отримує стільки інформації, скільки раніше отримувало все людство. Маса слів, картинок, товарів, назв постійно мелькає перед її очима, але запам’ятовується і сприймається лише тільки мала частина. Не потрібно бути психологом-професіоналом, щоб зрозуміти – найбільш незабутнім є те, що було яскравіше і оригінальніше на тлі решти, нескладним, але в той же час несло всю необхідну інформацію в парі-трійці символів.

При створенні логотипу студія «ДіСайт» орієнтується на наступні правила:

  • Простота. Логотип не повинен бути занадто складним і важким для запам’ятовування. Клієнт повинен знати фірму в обличчя, і чим простіше логотип, тим швидше він його запам’ятає.

  • Оригінальність. Незвичайний логотип потрібен для кращого запам’ятовування. Чим яскравіше логотип, тим більше ймовірність, що його помітять. Всі кольори та фарби логотипу повинні поєднуватися один з одною і підібрані так, щоб він виглядав добре як на великому банері, так і на брелоку або листівці.

  • Привабливість. Якщо людині буде неприємно бачити логотип, він перенесе свої негативні враження і на саму фірму, думаючи про неї як про погану структуру. І в результаті – втрата клієнтів.

  • Наочність. Логотип повинен показувати, чим займається компанія, позиціонувати її стратегію та функцію на ринку. Не варто використовувати логотип, який не пов’язаний з компанією, навіть якщо він дуже гарний. Споживач повинен асоціювати для себе функцію та зовнішній вигляд, і в цьому випадку він запам’ятає Ваш логотип надовго.

Для досягнення максимальних результатів у такій неоднозначній сфері, як створення фірмового стилю компанії, краще всього довірити всю роботу одній студії дизайну. Саме в цьому випадку зображення, які придумають дизайнери, будуть єдиними, розробленими для всіх елементів (від сайту компанії до його логотипу), і вони не будуть відрізнятися один від одного, як плоди з різних дерев. Розробка логотипу і фірмового стилю – творча робота, в якій чітко повинні розумітися всі нюанси. Цього не завжди можна досягти, якщо в розробці братимуть участь то одні, то інші люди.

Пропонуючи свої послуги, студія «ДіСайт» відповідає за якість майбутнього фірмового стилю і виконає роботи, які обов’язково сподобаються Замовнику.

За роки успішної, плідної роботи ми придбали багатий досвід, який дозволяє краще зрозуміти Замовника, співвіднести його побажання з реальністю, в якихось моментах допомогти з визначенням потрібного, а в деяких навпаки – прибрати зайве.

Вартість послуг залежить від обраного вами варіанту робіт. Вона може змінюватись залежно від величезного числа самих різних факторів, наприклад:

  1. Швидкість і терміни виконання
  2. Кількість створених варіантів
  3. Розмір файлів
  4. Оригінальність стилю

Замовити створення логотипу та фірмового стилю можна прямо зараз – і зовсім скоро ви отримаєте готовий результат, який по-справжньому приверне увагу потенційних клієнтів.

Рекомендуем Веб-студию «Диcайт» как профессионалов с большой буквы! Мы находимся в г. Киеве, а Дисайт в Херсоне! Мы беспокоились, как мы сможем работать на расстоянии, но наши переживания были напрасными. Так как нам быстро отвечали на наши письма с подробным описанием, плюс по первому звонку вносили наши поправки! Вывод один, нет никакой разницы в каком городе вы находитесь, вы все равно получите на 100% качественный сайт! Спасибо вам за ваш профессионализм и демократические цены на ваши услуги.


Сайт о кредитах «Dengi-v-Kredit.in.ua»

Благодарю вас за вашу профессиональную работу по выполнению редизайна нашего сайта. Выполнением остался очень доволен, до этого обращался не в одну компанию и сроки выполнения редизайна сайта у них от 2-ух недель до месяца, а у других цены очень дорогие. Лишь только в WEB-cтудия «ДиСайт» я получил сочетание доступной цены и хорошего качества сервиса. Особенно хочу отметить сотрудника Веб-дизайнера Андрея, за его вежливость, ответственный подход к работе и высокий уровень профессионализма! Рекомендую их тем, кто ценит время, свои деньги и качество!


Юрий
«CleaningServices»

Сайт розроблено дуже швидко, оперативно і якісно! Крім того, виконавець надає необхідну підтримку і консультацію для роботи сайту. Дякую, буду надалі звертатись за Вашими послугами та радити іншим.


Володимир
Витяг.com.ua

Я выбрала вашу веб-студию потому, что мне понравились созданные сайты в Вашем портфолио и еще меня привлекли новогодние скидки. И я рада, что не ошиблась. Сайт по моему заказу был создан оперативно, всего за 5 дней, и 30 декабря все было готово. Разработчики смогли уловить нужный стиль и сделали навигацию по сайту более понятной. А дизайн превзошел все ожидания! Спасибо большое, это настоящий подарок на Новогодние праздники!


Александра

Руководство интернет-магазина «Fonte» выражает огромную благодарность сотрудникам веб студии «Диcайт» за качественную реализацию наших идей и пожеланий. Работы по созданию и продвижению нашего магазина были выполнены в оговоренные сроки, а его оригинальный дизайн ежедневно привлекает новых посетителей. Отдельное спасибо Вам за оперативную поддержку и обслуживание сайта в течение уже довольно длительного времени сотрудничества. Рекомендуем всем!


Интернет-магазин «Fonte»