Веб-дизайн, розробка сайтів та інтернет-магазинів. Розкрутка і розстрочка оплати!

Сайт-візитка – це оптимальна можливість заявити про свою компанію в Інтернеті. Це статична інтернет-сторінка, на якій може бути розміщена будь-яка інформація про Вас, Вашу організацію та її діяльність.

Даний пакет включає такі послуги з розробки Сайту-візитки:

1. Індивідуальний дизайн середньої складності з використанням логотипу, фотографій, іконок тощо. (Створюється концепція дизайну та два доопрацювання вибраного варіанту).

2. Верстка і заповнення до 5 сторінок сайту. (Заповнення понад 5 сторінок оплачується додатково).

3. Адміністративна панель управління сайтом + ілюстрована інструкція;

4. Оптимізація під пошукові системи, реєстрація у 2 пошукових каталогах: Google та Яндекс.

5. Установка лічильника відвідувань.

6. Створення та розміщення іконки сайту (favicon – відображається браузером в адресному рядку перед URL сторінки).

7. Роботи з реєстрації доменного імені та хостингу на один рік. (Вартість обраного Вами домену та тарифи хостингу можуть відрізнятися, тому оплачуються окремо від пакету “Сайт-візитка”. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зв’язатись з нами).

Система управління сайтом: чистий HTML або WordPress, в залежності від цілей роботи сайту.

Термін створення: від 5 до 10 днів, залежно від складності дизайну та обсягу контенту.

Індивідуальний дизайн сайту може бути розроблений під диктовку замовника. Використовуються логотип, фотографії, іконки тощо. Створюється варіант дизайну, в одному колірному виконанні (можливі також три доопрацювання розробленого дизайну).

До сайту додається детальна ілюстрована інструкція про його подальше обслуговування та продовження доменного імені.

Вартість однієї мовної версії Сайту-візитки – 1500 грн.

Розробка сайту починається після передоплати в розмірі 50%.

Замовити сайт-візитку

Рекомендуем Веб-студию «Диcайт» как профессионалов с большой буквы! Мы находимся в г. Киеве, а Дисайт в Херсоне! Мы беспокоились, как мы сможем работать на расстоянии, но наши переживания были напрасными. Так как нам быстро отвечали на наши письма с подробным описанием, плюс по первому звонку вносили наши поправки! Вывод один, нет никакой разницы в каком городе вы находитесь, вы все равно получите на 100% качественный сайт! Спасибо вам за ваш профессионализм и демократические цены на ваши услуги.


Сайт о кредитах «Dengi-v-Kredit.in.ua»

Благодарю вас за вашу профессиональную работу по выполнению редизайна нашего сайта. Выполнением остался очень доволен, до этого обращался не в одну компанию и сроки выполнения редизайна сайта у них от 2-ух недель до месяца, а у других цены очень дорогие. Лишь только в WEB-cтудия «ДиСайт» я получил сочетание доступной цены и хорошего качества сервиса. Особенно хочу отметить сотрудника Веб-дизайнера Андрея, за его вежливость, ответственный подход к работе и высокий уровень профессионализма! Рекомендую их тем, кто ценит время, свои деньги и качество!


Юрий
«CleaningServices»

Сайт розроблено дуже швидко, оперативно і якісно! Крім того, виконавець надає необхідну підтримку і консультацію для роботи сайту. Дякую, буду надалі звертатись за Вашими послугами та радити іншим.


Володимир
Витяг.com.ua

Я выбрала вашу веб-студию потому, что мне понравились созданные сайты в Вашем портфолио и еще меня привлекли новогодние скидки. И я рада, что не ошиблась. Сайт по моему заказу был создан оперативно, всего за 5 дней, и 30 декабря все было готово. Разработчики смогли уловить нужный стиль и сделали навигацию по сайту более понятной. А дизайн превзошел все ожидания! Спасибо большое, это настоящий подарок на Новогодние праздники!


Александра

Руководство интернет-магазина «Fonte» выражает огромную благодарность сотрудникам веб студии «Диcайт» за качественную реализацию наших идей и пожеланий. Работы по созданию и продвижению нашего магазина были выполнены в оговоренные сроки, а его оригинальный дизайн ежедневно привлекает новых посетителей. Отдельное спасибо Вам за оперативную поддержку и обслуживание сайта в течение уже довольно длительного времени сотрудничества. Рекомендуем всем!


Интернет-магазин «Fonte»