Веб-дизайн, розробка сайтів та інтернет-магазинів. Розкрутка і розстрочка оплати!

Соціальна мережа – це платформа, онлайн-сервіс або веб-сайт, який дозволяє зареєстрованим на ньому користувачам розміщувати інформацію про себе і спілкуватися між собою. Контент на цьому майданчику створюється безпосередньо самими користувачами. Це може бути сайт-знайомств або сайт спілкування людей з певними інтересами й захопленнями. Частиною або основою соціальної мережі може бути також Форум.

Форум – це веб-майданчик, призначений для спілкування користувачів, які шукають відповіді на різні питання, спілкуються, висловлюють думку з тієї чи іншої теми. Спілкування будується у вигляді запитань-відповідей або коментарів до повідомлень. Зазвичай на форумі існує декілька розділів, в кожному з яких користувач може створювати нову тему для обговорення. За дотриманням правил на форумі стежить модератор, який перевіряє повідомлення, які публікують користувачі.

У пакет розробки Соціальної мережі/Форуму включені наступні послуги:

1. Індивідуальний дизайн. (Створюється концепція дизайну та п’ять доробок обраного варіанту).

2. Верстка і заповнення всіх функціональних сторінок, необхідних для роботи сайту. (Заповнення інших нефункціональних сторінок оплачується додатково).

3. Модуль «Особистий кабінет». Система реєстрації/авторизації користувачів, функція нагадування пароля. Створення особистого блогу для кожного зареєстрованого користувача з можливістю встановлення його статусу.

4. Система повнотекстового пошуку по сайту.

5. Модуль зворотного зв’язку (система формування і відправки заявки або питання з сайту на поштову скриньку менеджера).

6. Модуль фотоальбому з можливістю створення різних категорій та фотоальбомів. Заповнення одного альбому (до 10 фотографій).

7. Модуль «Статті», можливість необмеженого розміщення текстових матеріалів, документів.

8. Адміністративна панель управління сайтом CMS включає модулі:

  • Управління структурою сайту (можливість додавання/видалення розділів і підрозділів сайту, їх перегрупування, управління відображенням блоків на різних сторінках і т.д.).
  • Модуль управління акаунтами користувачів. Можливість створювати, потрібно змінювати реєстраційні дані, заблокувати, або видаляти користувачів.
  • Можливість створювати, редагувати або видаляти групи користувачів, з налаштуванням прав доступу до функцій сайту для кожної групи.

9. Оптимізація під пошукові системи, реєстрація в пошукових каталогах Google і Яндекс, а також трьох інших на вибір Замовника.

10. Встановлення лічильників відвідувань.

11. Створення та розміщення іконки сайту (favicon – відображається браузером в адресному рядку перед URL сторінки).

12. Роботи з реєстрації доменного імені та хостингу на один рік. (Вартість обраного Вами домену та тарифи хостингу можуть відрізнятися, тому оплачуються окремо від пакета «Соціальна мережа/Форум». Якщо у Вас виникли питання, Ви можете запитати у нас).

Порада: Для Форуму або Соціальної мережі ми рекомендуємо одразу замовляти не менше 4 Gb.

Система управління сайтом: буде підібрана нами, відповідно до вимог замовника до функціоналу сайту.

Термін створення: від 30 до 90 днів, залежно від складності дизайну і необхідних функцій.

Індивідуальний дизайн сайту може бути розроблений під диктовку замовника. Використовується логотип, фотографії, іконки тощо. Створюється дизайн з можливістю внести п’ять доробок до нього.

За Вашим бажанням, на сайт можна встановити додаткові технічні модулі, такі, як каталоги, фотоальбоми, гостьові книги, форуми та інші. Дивіться ціни тут.

До сайту додається ілюстрована інструкція по його подальшого редагування та заповнення.

Вартість однієї мовної версії Соціальної мережі – від 8000 грн.

Якщо Ви хочете замовити тільки Форум, це буде коштувати всього 2300 грн.

Розробка сайту починається після передоплати в розмірі 50%.

Замовити Соціальну мережу/Форум

Рекомендуем Веб-студию «Диcайт» как профессионалов с большой буквы! Мы находимся в г. Киеве, а Дисайт в Херсоне! Мы беспокоились, как мы сможем работать на расстоянии, но наши переживания были напрасными. Так как нам быстро отвечали на наши письма с подробным описанием, плюс по первому звонку вносили наши поправки! Вывод один, нет никакой разницы в каком городе вы находитесь, вы все равно получите на 100% качественный сайт! Спасибо вам за ваш профессионализм и демократические цены на ваши услуги.


Сайт о кредитах «Dengi-v-Kredit.in.ua»

Благодарю вас за вашу профессиональную работу по выполнению редизайна нашего сайта. Выполнением остался очень доволен, до этого обращался не в одну компанию и сроки выполнения редизайна сайта у них от 2-ух недель до месяца, а у других цены очень дорогие. Лишь только в WEB-cтудия «ДиСайт» я получил сочетание доступной цены и хорошего качества сервиса. Особенно хочу отметить сотрудника Веб-дизайнера Андрея, за его вежливость, ответственный подход к работе и высокий уровень профессионализма! Рекомендую их тем, кто ценит время, свои деньги и качество!


Юрий
«CleaningServices»

Сайт розроблено дуже швидко, оперативно і якісно! Крім того, виконавець надає необхідну підтримку і консультацію для роботи сайту. Дякую, буду надалі звертатись за Вашими послугами та радити іншим.


Володимир
Витяг.com.ua

Я выбрала вашу веб-студию потому, что мне понравились созданные сайты в Вашем портфолио и еще меня привлекли новогодние скидки. И я рада, что не ошиблась. Сайт по моему заказу был создан оперативно, всего за 5 дней, и 30 декабря все было готово. Разработчики смогли уловить нужный стиль и сделали навигацию по сайту более понятной. А дизайн превзошел все ожидания! Спасибо большое, это настоящий подарок на Новогодние праздники!


Александра

Руководство интернет-магазина «Fonte» выражает огромную благодарность сотрудникам веб студии «Диcайт» за качественную реализацию наших идей и пожеланий. Работы по созданию и продвижению нашего магазина были выполнены в оговоренные сроки, а его оригинальный дизайн ежедневно привлекает новых посетителей. Отдельное спасибо Вам за оперативную поддержку и обслуживание сайта в течение уже довольно длительного времени сотрудничества. Рекомендуем всем!


Интернет-магазин «Fonte»