Веб-cтудія «ДіСайт»

Веб-дизайн, розробка сайтів та інтернет-магазинів. Розкрутка і розстрочка оплати!

Замовити мобільну версію сайту Ви можете зв’язавшись із нами.

Дослідження мобільного інтернету, проведені в 2014 році фахівцями Google показали, що трафік мобільних пристроїв збільшився на 20 відсотків відносно попереднього року. При таких темпах, до 2019 року він виросте приблизно в шість разів, а кількість людей, що користуються мобільними технологіями стане більш ніж у два рази більше. Вже зараз близько 40 відсотків відвідувань популярних сайтів припадає на мобільні пристрої. На сьогоднішній день 50 відсотків користувачів інтернету не задоволені швидкістю завантаження сайтів, які не адаптовані для мобільних пристроїв.

У той же час Інститутом статистики було проведено опитування серед п’ятисот осіб, щоб дізнатись їх поведінку в ситуації, коли у сайта не має мобільної версії. Люди з першої, найбільшої групи, відповіли, що рідше стануть користуватися цим інтернет-ресурсом. Друга категорія відповіла, що взагалі перестане користуватися сайтом, і лише у найменшої за чисельністю групи людей, відношення до ресурсу не зміниться.

Всі дані точно порахувати складно, та й опитування п’ятисот осіб досить невелике в глобальному масштабі, але якщо звернути увагу, то на вулиці або в робочому колективі можна помітити значну кількість людей, які дивляться в екрани своїх мобільних пристроїв або гаджетів. Це приводить до думки, що статистика хоч і не найточніша наука, але в даному випадку цілком об’єктивна.

Необхідність мобільної версії сайту для ведення бізнесу

Вищенаведені дослідження показали, що люди, які користуються інтернетом за допомогою мобільних технологій, на 27 відсотків частіше роблять покупки (так звана «імпульсна покупка») і замовляють послуги, ніж із застосуванням ноутбуку чи комп’ютера. З цього виходить, що мобільна версія сайту приносить користь не тільки інформаційним порталам, а й тим, уто займається бізнесом в інтернеті. Вже зараз, без мобільної версії свого сайту, щодня Ви можете втрачати частину свого прибутку, адже клієнт не чекатиме, поки Ваш сайт завантажується. Він просто відкриє інший сайт і отримає все швидше, без очікувань.

Новий алгоритм видачі сайтів при пошуку в Google

Одна з провідних пошукових систем Google реалізувала новий алгоритм видачі сайту в пошуку. Google зважився змінити пошукову систему, зазначивши, що сайти не мають мобільної версії, значно втратять в рейтингу. Новина була анонсована в квітні місяці 2015 року, щоб власники встигли адаптувати свої сайти для мобільних пристроїв.

Тепер пошукова система буде звертати уваги на такі показники:

  • Чи змінюється шрифт на вашому ресурсі під мобільний пристрій.
  • Чи є піддомен з розширенням «m».
  • Кнопки та інші елементи сайту повинні знаходитися на відстані від інших сенсорних елементів, бути легкими у використанні.
  • Сайт повинен працювати без втрат інформації на максимальній швидкості.

Google рекомендує створити мобільну версію сайту, тому що це дає можливість бути першими серед безлічі інших. Адже пошукова система працює тільки на благо користувачів. Тому, якщо ви займетеся вирішенням цієї проблеми просто зараз, то добре зарекомендуєте свій сайт для пошукового робота, що збільшить пріоритетність вашого ресурсу.

Отже, для чого потрібна мобільна версія сайту?

  • Кількість користувачів мобільним інтернетом прогресивно зростає, таку кількість людей просто не можна ігнорувати.
  • Через доступність інтернету і зручності користування через мобільні пристрої, відсоток покупок, що замовляються за їх допомогою постійно зростає. Немає мобільної версії – небагато нових клієнтів. А, якщо брати до уваги дослідження, то і постійних можна втратити.
  • Мобільна версія сайту дозволяє швидко завантажувати інформацію, що зменшує втрати мобільного трафіку.
  • Новий пошуковий алгоритм від Google.

Замовити мобільну версію сайту

Отзывы

Рекомендуем Веб-студию «Диcайт» как профессионалов с большой буквы! Мы находимся в г. Киеве, а Дисайт в Херсоне! Мы беспокоились, как мы сможем работать на расстоянии, но наши переживания были напрасными. Так как нам быстро отвечали на наши письма с подробным описанием, плюс по первому звонку вносили наши поправки! Вывод один, нет никакой разницы в каком городе вы находитесь, вы все равно получите на 100% качественный сайт! Спасибо вам за ваш профессионализм и демократические цены на ваши услуги.


Сайт о кредитах «Dengi-v-Kredit.in.ua»

Благодарю вас за вашу профессиональную работу по выполнению редизайна нашего сайта. Выполнением остался очень доволен, до этого обращался не в одну компанию и сроки выполнения редизайна сайта у них от 2-ух недель до месяца, а у других цены очень дорогие. Лишь только в WEB-cтудия «ДиСайт» я получил сочетание доступной цены и хорошего качества сервиса. Особенно хочу отметить сотрудника Веб-дизайнера Андрея, за его вежливость, ответственный подход к работе и высокий уровень профессионализма! Рекомендую их тем, кто ценит время, свои деньги и качество!


Юрий
«CleaningServices»

Сайт розроблено дуже швидко, оперативно і якісно! Крім того, виконавець надає необхідну підтримку і консультацію для роботи сайту. Дякую, буду надалі звертатись за Вашими послугами та радити іншим.


Володимир
Витяг.com.ua

Я выбрала вашу веб-студию потому, что мне понравились созданные сайты в Вашем портфолио и еще меня привлекли новогодние скидки. И я рада, что не ошиблась. Сайт по моему заказу был создан оперативно, всего за 5 дней, и 30 декабря все было готово. Разработчики смогли уловить нужный стиль и сделали навигацию по сайту более понятной. А дизайн превзошел все ожидания! Спасибо большое, это настоящий подарок на Новогодние праздники!


Александра

Руководство интернет-магазина «Fonte» выражает огромную благодарность сотрудникам веб студии «Диcайт» за качественную реализацию наших идей и пожеланий. Работы по созданию и продвижению нашего магазина были выполнены в оговоренные сроки, а его оригинальный дизайн ежедневно привлекает новых посетителей. Отдельное спасибо Вам за оперативную поддержку и обслуживание сайта в течение уже довольно длительного времени сотрудничества. Рекомендуем всем!


Интернет-магазин «Fonte»